Μήνυμα σφάλματος

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls στην _menu_load_objects() (γραμμή 579 του /nfs/c09/h02/mnt/127352/domains/erasmus.duth.gr/html/includes/menu.inc).

Erasmus Days 2021 - συμμετέχουμε στον εορτασμό!

Το Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης συμμετέχει ενεργά στις "Ημέρες Erasmus 2021".
Στόχος των τριήμερων εκδηλώσεων, είναι ο διαμοιρασμός και η ανταλλαγή εμπειριών και απόψεων, από συμμετέχοντες στο πρόγραμμα Erasmus (φοιτητών για σπουδές ή/και για πρακτική άσκηση, καθώς και προσωπικού για διδασκαλία ή/και επιμόρφωση).
Στη διαδικτυακή εκδήλωση που συνδιοργανώνουν τα Πανεπιστήμια-μέλη του Ομίλου Πρακτικής Άσκησης του Παντείου Πανεπιστημίου την Πέμπτη 14 Οκτωβρίου 2021 στις 11:00-13:00, χαιρετισμό θα απευθύνει η Αντιπρύτανης Ακαδημαϊκών Υποθέσεων και Φοιτητικής Μέριμνας Καθηγήτρια Ζωή Γαβριηλίδου, και η Ιδρυματική Υπεύθυνη του Προγράμματος Erasmus+ στο Δ.Π.Θ. Καθηγήτρια Μαρία Γρηγορίου, ενώ θα συμμετέχουν, εκτός από τα στελέχη του Γραφείου Διεθνών Σχέσεων/Erasmus+, και ερασμίτες φοιτητές του Δ.Π.Θ. που θα μοιραστούν τις εμπειρίες τους.
Το πρόγραμμα και οι σύνδεσμοι συμμετοχής στις διαδικτυακές εκδηλώσεις μπορούν να ανακτηθούν από τον παρακάτω σύνδεσμο:

ΣυνημμένοΜέγεθος
Erasmus Days 2021149.91 KB